Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Fuel&Charge – це виставка заправної і електрозарядної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту.
31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Програма "Постачальник - Закупівельник"

Програма «Постачальник-Закупівельник» - це безкоштовний сервіс, який надає можливість певним категоріям відвідувачів ще до відкриття виставки ознайомитись з переліком учасників виставки Fuel&Charge та їх пропозиціями. З його допомогою ви зможете визначити для себе цікавих постачальників і призначити їм зустрічі в дати проведення виставки.
 
Для реєстрації в сервісі запрошуються:

  • Директори, керівники з розвитку мережі, інженери по експлуатації газ. обладнання і паливно роздаткових колонок мереж АЗС, АГЗС і непаливного ритейлу
  • Директори, керівники девелоперських компаній в сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості
  • Директори, керівники в сфері логістики останньої милі

Чим корисна програма «Постачальник-Закупівельник»?:За два тижні до початку виставки (12.05.2021) - всім відвідувачам, зареєстрованим в програмі «Постачальник-Закупівельник», буде наданий повний перелік учасників виставки і інформація про їх продукцію, яку вони будуть представляти

Ми допоможемо організувати для вас особисті зустрічі з першими особами найцікавіших для вас постачальників (на зручну для вас дату і час)

На виставці для вас буде працювати окрема стійка реєстрації, де ви зможете забрати свій   бейдж-перепустку без черг (бейдж буде дійсний всі три дні виставки).

Програма «Постачальник-Закупівельник» надає можливість проводити зустрічі з потенційними постачальниками в зручних умовах кафе Expo-Lounge.
Участь в програмі безкоштовна!


Пройти реєстрацію
 

Для отримання більш детальної іформації звертайтесь:

Керівник програми «Постачальник-Закупівельник»
Cвітлана Луценко
тел. +38 044 496 86 45 (вн. 275)
моб. +38 073 044 16 04
e-mail: S.Lutsenko@pe.com.ua