Виставка заправної, зарядної, автомийної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту
Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER скоро з'явиться в Україні.

news
Бренд PEUGEOT націлений на подальшу електрифікацію власного модельного ряду. Наступним кроком PEUGEOT на шляху до електричної мобільності є мінівен e-RIFTER, який незабаром завітає до України: перші поставки заплановані на весну поточного року.
Електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER скоро з'явиться в Україні.
Новинка пропонує всі ключові переваги відомої моделі PEUGEOT RIFTER – просторий та зручний 5- або 7-місний салон, два варіанти довжини кузова, широкі можливості трансформації внутрішнього простору. Але тепер додає до цього всі переваги електроприводу – екологічно чистий та беззвучний рух, запас ходу до 280 км (WLTP), миттєві відгуки електромотора для максимального задоволення водіння.

Електрифікація модельного ряду для бренду PEUGEOT – це не просто красиві слова, а реальна стратегія розвитку та зростання. У тому числі це твердження стосується України: адже в нашій країні електрифіковані автомобілі (гібриди та електромобілі) сьогодні перебувають на піку популярності. Бренд PEUGEOT відповідає сучасним трендам і навіть задає їх – найкращим прикладом може бути старт продажів в Україні гібридного кросовера, що заряджається, PEUGEOT 3008 Hybrid4: висока потужність (300 к.с.), повний привід 4х4, можливість руху тільки на електротязі для щоденних роз'їздів .

Повністю електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER стане наступним кроком із втілення ідеї електрифікації модельного ряду Бренду PEUGEOT в Україні. Крім того, PEUGEOT e-RIFTER є ще одним козирем Бренда на українському автомобільному ринку. Адже сьогодні жоден конкурент серед офіційних представників світових брендів, не може запропонувати подібний електромобіль: місткий і зручний, з широкими можливостями трансформації салону, вибором з двох варіантів кузова. А також – із продуманою електричною технічною частиною.

Незабаром стартує випуск першої партії моделі PEUGEOT e-RIFTER для України, а це означає, що електромобілі приїдуть до нашої країни вже навесні цього року. Очікування буде недовгим – пропонуємо його прикрасити детальним знайомством з усіма нюансами електромобіля PEUGEOT e-RIFTER.

PEUGEOT e-RIFTER: всі переваги PEUGEOT RIFTER – але тепер із електроприводом
Електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER створений на основі вже відомого автомобіля PEUGEOT RIFTER і пропонує всі переваги даної моделі: платформа ЕМР2 (Efficient Modular Platform 2), збільшений кліренс та захисні пластикові накладки, вибір двох варіантів довжини кузова (4,40 м або 4) ,75 м), а також 5- або 7-місний салон за бажанням покупця, об'єм багажного відсіку від 775 до 4000 літрів.

Разом з тим, мінівен PEUGEOT e-RIFTER оснащується повністю електричним приводом, що складається з двох основних елементів – електромотора максимальною потужністю 100 кВт та акумуляторної батареї ємністю 50 кВтг, яка забезпечує запас ходу до 280 км (за вимірювальним циклом WLTP). Акумулятор встановлений в нижній частині кузова і ніяк не позначається на внутрішньому просторі салону. Та й загалом: новий електромобіль не вимагає будь-яких компромісів щодо аналогічних версій автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння. Наприклад, діаметр розвороту становить лише 10,8 м, а висота кузова не більше 1,9 м гарантує доступ на підземні парковки.

При цьому використання електродвигуна забезпечує навіть додаткові переваги. Одним з них є швидкий відгук електромотора на натискання педалі акселератора, що підвищує задоволення від водіння - адже електромотор готовий практично миттєво розвивати потужність 100 кВт (136 к.с.) і момент 260 Нм, що крутить. Крім того, передбачені різні режими керування електромобілем:
- режим Eco з максимально допустимою потужністю 60 кВт (190 Нм) – максимальна дальність ходу на одній повній зарядці акумулятора;

- режим «Normal» із максимально допустимою потужністю 80 кВт (210 Нм) – ідеальний компроміс для щоденних поїздок, достатня потужність та запас ходу;
- режим Power з максимально-допустимою потужністю 100 кВт (260 Нм) – відмінна динаміка навіть в умовах повного завантаження.

Як результат, електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER забезпечує максимальну швидкість 130 км/год, розгін 0-100 км/год за 11,7 секунд, прискорення 80-120 км/год за 9,4 секунд.
Продумана конструкція: рідинне охолодження, різні варіанти заряджання

Фахівці PEUGEOT максимально ретельно підійшли до конструкції електромобіля e-RIFTER, реалізувавши ряд напрацювань, які дуже важливі за довготривалої експлуатації. Електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER оснащений комбінованою рідинною системою охолодження, в якій тепло від акумулятора використовується для обігріву салону. З одного боку - це допомагає знизити витрати енергії для обігріву салону і, таким чином, збільшує запас ходу. З іншого боку – рідинна система охолодження дає можливість підтримувати оптимальну робочу температуру акумулятора під час роботи або зарядки (до 100 кВт), що з сприяє продовженню терміну служби батареї.

До речі, про процес заряджання. Електромобіль PEUGEOT e-RIFTER пропонує вибір із двох типів вбудованих зарядних пристроїв: 1-фазне потужністю до 7,4 кВт або 3-фазне потужністю до 11 кВт (опція). В останньому випадку для повного заряду акумулятора потрібно близько п'яти годин при живленні від зарядного пристрою типу Wallbox. Також можна скористатися станціями швидкого заряджання з живленням постійним струмом потужністю до 100 кВт – акумулятор можна зарядити до 80% за 30 хвилин.

Зміни в салоні: цифровий кокпіт та перемикач e-Toggle
Електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER отримав ряд еволюційних відмінностей у салоні, які відповідають його електричній суті. Наприклад, для новинки доступний цифровий кокпіт PEUGEOT i-Cockpit® на основі 10-дюймового HD-дисплея. Даний дисплей дозволяє максимально точно відстежувати рівень заряду акумулятора, витрата і рекуперацію енергії, запас ходу на заряді акумулятора, що залишився, ін.

Крім того, електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER отримав селектор e-Toggle із положеннями P-R-N-D замість традиційного важеля АКПП. Селектор ідеально інтегрований у загальний дизайн салону, дуже зручний та ергономічний у використанні. Нарешті, всі версії PEUGEOT e-RIFTER оснащені електричним гальмом стоянки з управлінням кнопкою. Дане рішення дозволяє не тільки виграти більше простору в нижній частині салону, але також сприяє підвищенню комфорту та простоти використання електромобіля.

Слід зазначити, що новий електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER – це далеко не всі новинки-електромобілі від Бренду PEUGEOT, які цього року очікуються для українських автолюбителів. Стежте за новинами на офіційному сайті Бренда, щоб серед перших дізнаватися про всі «гарячі новинки» PEUGEOT для України!
 

Джерело: http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=50694