Виставка заправної, зарядної, автомийної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту
Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

В Україні з'явиться виробник електробусів

news
Корпорація "Еталон" веде переговори з потенційними партнерами щодо організації виробництва у Чернігові електробусів. Про це під час прес-конференції у Києві повідомив президент корпорації "Еталон" Володимир Бутко.
В Україні з'явиться виробник електробусів
"Ми вже провели низку переговорів з китайськими компаніями, які є лідерами у галузі виробництва електробусів. Ми бачимо можливу співпрацю в організації спільного випуску електробусів на потужностях Чернігівського автозаводу. Ми могли б випускати кузов такого електробуса, а начинку для нього постачати китайські партнери." – зазначив Володимир Бутко.

Крім того, корпорація "Еталон" має намір активно розвивати напрямок електротранспорту у 2022 році. В її активі є дві моделі тролейбусів з автономним ходом Т121 на 5 та 20 км. І з цими моделями "Еталон" планує брати участь у тендерах на постачання нової техніки для українських міст.

Також "Еталон" запропонує у 2022 році містам та свій власний трамвай Еталон ТР3100, випробування якого успішно завершилися минулого року. Загальна потреба українських міст у нових трамвайних вагонах обчислюється у 1300 штук.

Як зазначає AUTO-Consulting, раніше свої моделі електробусів представили такі українські виробники, як "Електрон" (Львів), Богдан Моторс (Луцьк), мали намір організувати складання китайських електробусів Granton.

Джерело: http://autoconsulting.ua/article.php?sid=50408