Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Виставка заправної, зарядної, автомийної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту
31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

"ТІЗ-Карбогаз" запустив виробництво колонок для продажу AdBlue

news
"ТІЗ-Карбогаз" розробила оригінальне рішення для реалізації AdBlue на АЗС, розповіли НР у компанії. Йдеться про блок роздрібного продажу, який складається з колонки для відпуску реагенту, що підключається до касового апарату, та наземної ємності для зберігання продукту. «Портативна та ергономічна конструкція дає можливість встановити модуль де завгодно та замінити його у будь-який час», – кажуть у компанії.
Такі блоки «ТІЗ-Карбогаз» виробляє вже понад півроку, однак у невеликій кількості, розповів керівник напряму AdBlue Tizinox Богдан Шемелініц. За його словами, вони встановлені на деяких АЗС мережі Amic. «Міцний резервуар із ізольованим зовнішнім покриттям захищає продукт усередині від надмірного тепла та холоду, а невеликі габарити та висока потужність наповнення забезпечують зручність експлуатації та економію часу», - сказав Шемелініц. Кожен модуль має електронний лічильник високої чутливості вимірювання. Зараз "ТІЗ-Карбогаз" надає ці модулі в оренду операторам АЗС за умови, що вони купують у компанії AdBlue.

Нагадаємо, що у червні 2021 р. компанія "ТІЗ-Карбогаз" отримала ліцензію Асоціації автомобільної промисловості Німеччини (VDA) на виготовлення AdBlue і тепер випускає сечовину під торговою маркою TIZINOX. Репортаж із заводу «ТІЗ-Карбогаз» читайте у друкованому випуску НафтаРинку за жовтень 2021 р.

Джерело