Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Fuel&Charge – це виставка заправної і електрозарядної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту.
31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Водневий електрофургон Opel Vivaro-e HYDROGEN зможе заряджатися за кілька хвилин

news
Бренд Opel представляє новий комерційний автомобіль з електричним приводом, який забезпечить мобільність з нульовим рівнем викидів, а також можливість повної заправки за кілька хвилин.
Водневий електрофургон Opel Vivaro-e HYDROGEN зможе заряджатися за кілька хвилин
Зустрічайте фургон Opel Vivaro-e HYDROGEN - це підзаряджається гібрид з електромотором, який може працювати на паливних елементах (FCEV). При цьому, для новинки потрібно всього три хвилини для повної заправки воднем: приблизно стільки ж часу потрібно для заправки звичайного дизельного або бензинового автомобіля. Разом з тим, фургон Opel Vivaro-e HYDROGEN пропонує вантажний відсік корисним об'ємом до 6,1 кубічних метрів (такий же, як у дизельних або акумуляторних електричних версій моделі Vivaro). А запас його ходу на одній повній заправці водню перевищує 400 кілометрів (WLTP). Бренд Opel запропонує Vivaro-e HYDROGEN в двох варіантах по довжині кузова - 4,95 або 5,30 метра. Поставки перших автомобілів клієнтам-автопаркам в Європі стартують вже восени нинішнього року.


Переваги концепції підзаряджається гібрида на паливних елементах: ефективність і довговічність в роботі, оптимальні Вантажні можливості
Новий водневий автомобіль на паливних елементних (FCEV) побудований на основі вже існуючого електромобіля Opel Vivaro-e у варіанті фургона з двома зсувними бічними дверима. Концепція підзаряджається гібридного автомобіля з паливними елементами в разі фургона Opel Vivaro-e HYDROGEN має на увазі можливість інтеграції всієї системи паливних елементів і тягового електромотора під капотом серійного електромобіля. У той же час, великий тяговий акумулятор електромобіля Opel Vivaro-e був замінений трьома баками з воднем (працюють з тиском до 700 бар). Ці циліндричні балони виконані з вуглецевого волокна, їх можна заповнити всього за три хвилини і швидко отримати запас ходу понад 400 км. В підсумку, завдяки продуманій компонуванні, електрична версія фургона Opel Vivaro-e перетворилася в заряджає гібрид на паливних елементах. Причому це вдалося зробити без будь-яких змін кузова і без впливу на вантажні можливості: корисний об'єм становить від 5,3 до 6,1 куб. м, вантажопідйомність досягає 1 100 кг.
 
Комерційний фургон Opel Vivaro-e HYDROGEN з паливними елементами потужністю 45 кВт здатний генерувати потужність, достатню для безперервного руху по шосе. У той же час, тяговий акумулятор типу «літій-іон» ємністю 10,5 кВтг, розташований під передніми сидіннями, забезпечує запас потужності при необхідності динамічних прискорень – наприклад, під час початку руху або при обгонах. Оскільки акумуляторна батарея покриває потребу в енергії для таких ситуацій, паливні елементи можуть постійно працювати в оптимальних умовах, не переходячи в екстрені режими підвищеної потужності. Також тяговий акумулятор забезпечує накопичення енергії під час рекуперації і уповільнення автомобіля. А можливість підключення до мережі дає можливість заряджати тяговий акумулятор від зовнішнього джерела (звичайної побутової розетки або спеціальної зарядної станції), забезпечуючи до 50 км запасу ходу тільки на електротязі.Фургон Opel Vivaro-e HYDROGEN буде проводитися підрозділом Opel Special Vehicles (OSV) в місті Рюссельсхаймі. Глобальний " Центр розвитку водневих автомобілів і паливних елементів "(Competence Centre for Hydrogen and Fuel Cells) материнського концерну Stellantis також знаходиться в рідному місті бренду Opel.
 
Новинка Opel Vivaro-e HYDROGEN доповнить лінійку моделей Vivaro-e і Combo-e, як новітніх представників сімейства повністю електрифікованих комерційних автомобілів бренду. Наступна нова модель-флагманський електричний фургон Opel Movano-e-надійде в продаж також зовсім скоро, протягом 2021 року. А це означає, що до кінця нинішнього року вся гама комерційно автомобілів бренду буде повністю електрифікована. В цілому, вже до кінця 2024 року Бренд Opel запропонує електрифіковані версії для всіх своїх легкових і комерційних автомобілів.
 
На офіційному сайті Opel в Україні ви можете дізнатися більше про актуальну модельну лінійку комерційних автомобілів бренду-впевнені, що кожен клієнт знайде оптимальний автомобіль під свої запити!

Джерело