Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Fuel&Charge – це виставка заправної і електрозарядної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту.
31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

У мережі SUNOIL стартував масштабний ребрендинг АЗС

news
У чотирьох регіонах роботи мережі АЗС SUNOIL почалися роботи з модернізації та ребрендингу станцій. Про це НафтоРинку повідомили в компанії оператора ТОВ «Сан Ойл».
У мережі SUNOIL стартував масштабний ребрендинг АЗС
Роботи ведуться в Одесі, в Хмельницькій, в Київській та Закарпатській областях. У планах компанії до кінця року ребрендувати близько 40 АЗС. На даний момент в мережі SUNOIL вже встановлено 33 нових стели, в планах ще 27, на дев'яти об'єктах ведуться роботи з ребрендингу.
 
У компанії повідомили, що неоднорідність мережі як за кольорами, так і за форматом призвели до необхідності впорядкувати АЗС до єдиних стандартів. «Це рішення не одного дня, так як даний обсяг робіт вимагає істотних капіталовкладень, а економічна складова на сьогоднішній день не дозволяє повністю реалізувати наші амбітні плани. Тому компанія виважено підійшла до даного питання, оптимізувавши графік планових робіт", - кажуть в SUNOIL.
 
Як раніше повідомляв НафтоРинок, команду SUNOIL поповнив Леонід Новосельський, який посилить оптовий департамент компанії.
 
Довідка НафтоРинку:
Мережа АЗС SUNOIL працює в нижньому ціновому сегменті, реалізує паливо імпортного (Мозирський НПЗ (Білорусь), STAR (Туреччина)) і українського (Кременчуцький НПЗ) виробництва, і налічує 140 АЗС в 12 областях України. Бренд SUNOIL розвиває група харківських бізнесменів, більшу частину АЗС орендується у Сурена Сардаряна, власника мережі АЗС»Веста".
 
Джерело