Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Fuel&Charge – це виставка заправної і електрозарядної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту.
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

ElectroUA за 2020 рік встановила близько 1 тис. електрозарядок в Україні, з них 220 на АЗС

news
Компанія ElectroUA за 2020 рік встановила близько 1 тис.електрозарядок в Україні. Про це повідомили в компанії.
ElectroUA за 2020 рік встановила близько 1 тис. електрозарядок в Україні, з них 220 на АЗС
"Цей рік, незважаючи на коронакризис і карантин, виявився досить продуктивним. Нам вдалося налагодити співпрацю з важливими ключовими партнерами такими як АЗС WOG, Luxwen, «флеш», НАК «Нафтогаз». З них 20 станцій швидкого заряду і 200 повільних», - заявили в мережі.
 
Крім того, зарядки були встановлені в мережі спортклубів SportLife, магазинах Winetime, готелі Hilton, ТРЦ Lavina Mall і багато інших об'єктах.

"Сьогодні ведуться переговори з одним з лідерів на ринку АЗС, ця співпраця для нас дуже важлива і значуща, очікуємо завершення документальних нюансів і з радістю оголосимо нашого нового стратегічного партнера», - зазначили в мережі.
 
Зарядні станції встановлюються по всій території України не тільки на заправках, а й на територіях ресторанів, магазинів, готелів, житлових комплексів і тд. У 2020 році таких станцій було встановлено близько 1000 одиниць.
У компанії відзначили, що велика кількість зарядних станцій встановлюється на партнерських умовах.
 
«Ми співпрацюємо не тільки з юридичними компаніями, але і з приватними особами. Кожен бажаючий може придбати нашу зарядну станцію, після чого ми орендуємо її, а після закінчення терміну дії договору - викуповуємо. Ця програма дає можливість пасивного доходу у вигляді орендних платежів для власників станції. Нам же це допомагає швидше розширити і поліпшити в Україні інфраструктуру зарядних станцій. Більше зарядок-більше електромобілів-більше автомобілів які заряджаються-більший прибуток", - додали в ElectroUA.
 
Джерело