Fuel&Charge – це виставка заправної і електрозарядної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту.
26 - 28 травня 2021 года • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Програма «Постачальник - Закупівельник» для експонентів

На виставці Fuel & Charge Expo 2020 для всіх учасників працює безкоштовна програма «Постачальник-Закупівельник».
Основне завдання програми – вирішити збутову функцію компаній-учасниць виставки.  За допомогою цієї програми учасники отримують можливість заздалегіть запросити на зустрічі потенційних покупців своєї продукції (відвідувачів-закупівельників).

Серед відвідувачів-закупівельників власники, директори, керівники і фахівці із закупівель:

• мереж автозаправних станцій і комплексів (АЗС)
  • незалежних АЗС, АГЗК
  • відомчих (внутрішніх АЗС підприємств)
  • непаливного рітейлу (магазинів і кафе при АЗС)
  • мереж автомийок
та інших об’єктів дорожнього сервісу

Як експоненту скористуватися програмою «Постачальник-Закупівельник»?

Заповніть форму подачі інформації до каталогу виставки
обов'язково вкажіть актуальні контактні дані у розділі «Постачальник-Закупівельник» до 21.07.2020.

За три тижні до відкриття виставки отримайте доступ до MatchMaking>>
посилання з логіном і паролем буде направлено на email, який ви вказали у формі подачі інформації до каталогу виставки.

Увійдіть в систему за допомогою логіна і пароля
та оберіть цікавих для вас потенціальних закупівельників

Відправте запрошення на зустрічі
закупівельникам, з якими бажаєте провести переговори

Отримайте підтвердження зустрічей
та дайте відповідь на запити, що надійшли до вас

Проведіть переговори на виставці
Збільшіть обсяги продажів та свою клієнтську базу

Більше про MatchMaking>>

Доступ в online систему призначення зустрічей з відвідувачами-закупівельниками мають всі експоненти виставок при умові подачі інформації в каталог до 21.07.2020. Сервіс безкоштовний. Зустрічі будуть проходити протягом 3-х днів роботи виставки.

*Якщо на ваш e-mail не прийшли логін і пароль, для доступу в online систему призначення зустрічей, обов'язково зв'яжіться с керівником програми – Світланою Луценко.

тел.: (+38 044) 496-86-45 (вн. 275),
моб. (+38 073) 044-16-04, e-mail: S.Lutsenko@pe.com.ua