Виставка заправної, зарядної, автомийної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту
Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Поради відвідувачам

5 порад для максимально продуктивного відвідування виставки
Online-реєстрація-на-виставку-(1).png

Online реєстрація на виставку. Ми рекомендуємо вам зареєструватися для відвідування виставки online. Це суттєво зекономить ваш час у перший день відвідування виставки - не потрібно буде стояти в черзі та заповнювати анкету, ви одразу зможете пройти до експозиції.
 

Знаидіть-необхідні-вам-компаніі-та-іх-стенди-(1).pngЗнайдіть необхідні вам компанії та їх стенди. Ви можете заздалегідь переглянути список учасників виставки на нашому сайті. Безпосередньо у дні проведення виставки ви отримаєте офіційний путівник на стійці реєстрації. Він допоможе вам легко орієнтуватися на місці: в ньому буде план експозиції з номерами стендів, список учасників та повна програма заходів виставки на всі три дні.

Ознаиомтеся-з-діловою-програмою-(1).png

Ознайомтеся з діловою програмою. У нас є повна програма конференцій, семінарів, панельних дискусій та круглих столів. Переглянте графік освітніх подій на нашому сайті та оберіть найцікавіші для вас.

Плануите-свою-поіздку-(1).png

Плануйте свою поїздку. Ми рекомендуємо вам добиратися до місця проведення виставки за допомогою метро або іншим громадським транспортом. Якщо ви використовуєте власне авто, то зауважте, що кількість місць для паркінгу біля входу до МВЦ обмежена.
 

Завжди-на-зв’язку-з-вами-(1).png


Завжди на зв’язку з вами. Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: Facebook - для того щоб бути в курсі усіх подій та новин виставки.

відвідати.PNG