Виставка заправної, зарядної, автомийної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту
Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

BUSINESS CONNECT

Сервіс BUSINESS CONNECT - це безкоштовний сервіс, який дає можливість певним категоріям відвідувачів ще до відкриття виставки ознайомитись з переліком учасників виставки Fuel&Charge та їх пропозиціями. З його допомогою ви зможете заздалегідь визначити для себе цікавих постачальників і призначити їм зустрічі в дати проведення виставки.
 
Для реєстрації в сервісі запрошуються:

  • Директори, керівники з розвитку мережі, інженери по експлуатації газового обладнання і паливно- роздаткових колонок мереж АЗС, АГЗС і непаливного ритейлу
  • Директори автомийок самообслуговування
  • Директори, керівники девелоперських компаній в сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості


Чим корисний сервіс BUSINESS CONNECT?:


За три тижні до початку виставки (10.05.2022) - всім відвідувачам, зареєстрованим в сервісі BUSINESS CONNECT, буде наданий повний перелік учасників виставки і інформація про їх продукцію, яку вони будуть представлятиМи допоможемо організувати для вас особисті зустрічі з першими особами найцікавіших для вас постачальників (на зручну для вас дату і час)На виставці для вас буде працювати окрема стійка реєстрації, де ви зможете забрати свій   бейдж-перепустку без черг (бейдж буде дійсний всі три дні виставки).Сервіс BUSINNES CONNECT надає можливість проводити зустрічі з потенційними постачальниками в зручних умовах кафе Expo-Lounge.Участь в сервісі BUSINESS CONNECT безкоштовна. Попередня реєстрація працює до 26 травня (включно). Організатор має право відмовити в реєстрації особам, профіль діяльності яких не відповідає умовам участі в сервісі BUSINESS CONNECT. 
 

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь:

Керівник сервісу BUSINNES CONNECT
Cвітлана Луценко
тел. +38 044 496 86 45 (вн. 275)
моб. +38 073 044 16 04
e-mail: S.Lutsenko@pe.com.ua