Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Fuel&Charge – це виставка заправної і електрозарядної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту.
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Програма «Постачальник - Закупівельник»

Програма «Постачальник-Закупівельник» - це безкоштовний сервіс, який дає можливість відвідувачам ще до відкриття виставки ознайомитись з переліком і пропозиціями від учасників Fuel & Charge Expo 2020. З його допомогою ви зможете визначити для себе цікавих постачальників і призначити їм зустрічі в дати проведення виставки.

Зареєструватися як закупівельник
Як учасник сервісу Постачальник-Закупівельник ви отримуєте:


Інформацію про експонентів за три тижні до відкриття виставки. У вас буде доступ до online системи призначення зустрічей- MatchMaking, в якій буде зібрана детальна інформація про учасників виставки з описом їх діяльності.


 


Особистий графік зустрічей з цікавими для вас експонентами.Спрощену реєстрацію на виставці.

Інформаційну підтримку керівника програми «Постачальник-Закупівельник»


Доступ в кафе Expo Lounge. Це бізнес-кафе, для проведення переговорів з учасниками виставки в комфортних умовах і частуваннями від організаторів. Свій бейдж-пропуск ви отримаєте на виставці. Для цього необхідно зайти в павільйон МВЦ, підійти до стійки реєстрації з надписом «Постачальник-Закупівельник» і назвати своє прізвище. Також ви отримаєте каталог с контактами експонентів виставки (лімітований випуск). Запрошення чи квитки вам не потрібні.
 
До участі в програмі «Постачальник-Закупівельник» запрошуються власники, директори, керівники та особи відповідальні за закупку обладнання для:
 
  • мереж автозаправних станцій і комплексів (АЗС)
  • незалежних АЗС, АГЗК
  • відомчих (внутрішніх АЗС підприємств)
  • непаливного рітейлу (магазинів і кафе при АЗС)
  • мереж автомийок
та інших об’єктів дорожнього сервісу
   
Безкоштовна реєстрація попередня. Останній день реєстрації - 14.08.2020

З усіх питань, що стосуються виставки і програми «Постачальник-Закупівельник»: реєстрація, списки учасників, проведення зустрічей на виставці, online система призначення зустрічей, реєстрація колег та інше – вам допоможе керівник програми – Світлана Луценко.
 
тел. +380 44 496-86-45 (вн.275)
моб. +38 073 044-16-04
e-mail: S.Lutsenko@pe.com.ua