Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Fuel&Charge – це виставка заправної і електрозарядної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту.
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Нафтогазовий гігант British Gas купить найбільшу в історії Британії партію електофургонів

news
Компанія збирається забезпечити такими електромобілями всіх своїх інженерів.
Нафтогазовий гігант British Gas купить найбільшу в історії Британії партію електофургонів
Британський нафтогазовий гігант British Gas приступив до електрифікації свого автопарку. Компанія почала з покупки 2 тисяч електричних фургонів у Vauxhall і повідомила, що з цього року повністю припинить закупівлі бензинових авто.

Про це пише ЦТС з посиланням на Hightech.plus.

Протягом наступних п'яти років British Gas повністю переведе парк з 12 тис. автомобілів на електричні двигуни. Перші Vauxhall Vivaro-e будуть доставлені покупцеві в найближчі місяці.

Vauxhall Vivaro-e - це средньогабаритний фургон, який поставляється в трьох комплектаціях. Згідно з циклом WLTP, акумуляторний блок загальною ємністю 75 кВт*год забезпечує максимальний запас ходу в 330 км і швидкість до 130 км/год.

Компанія також надає гарантію для своїх акумуляторів на 160 тис. кілометрів і встановлює в свої фургони швидку зарядку - від 0% до 80% акумулятор заряджається за 30 хвилин. Корисне навантаження Vivaro-e становить 1,2 тонн, а потужність двигуна - 100 кВт і 260 Нм.

British Gas збирається забезпечити такими електромобілями всіх своїх інженерів.

Спочатку компанія охопить електрифікацією частину співробітників - встановить на робочих місцях і в їх будинках зарядні станції, а потім поетапно надасть Vivaro-e кожному своєму інженеру.

Якщо співпраця між Vauxhall і British Gas складеться вдало, до 2025 року нафтогазова компанія замовить ще 1,5 тис. таких фургонів.

Джерело