Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Fuel&Charge – це виставка заправної і електрозарядної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту.
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Siemens запустить у Великобританії виробництво водневих автомобілів

news
Відповідний меморандум німецький концерн уклав з британським стартапом Riversimple
Siemens запустить у Великобританії виробництво водневих автомобілів
Німецька енергетична компанія Siemens запустить масове виробництво декількох моделей автомобілів на водневих паливних елементах.

Про це йдеться в меморандумі про взаєморозуміння, який концерн уклав з британським стартапом Riversimple, повідомляє hightech.plus.

За інформацією видання підрозділ Siemens UK профінансує будівництво двох нових підприємств на території Великобританії, кожне з яких буде виробляти по п'ять тисяч автомобілів на рік.
Спочатку Riversimple отримає необхідні ресурси для масового виробництва двомісного купе Rasa, яке запустять в 2023 році, а потім для водневого фургона, який будуть випускати з 2026 року.
У довгостроковій перспективі Riversimple має на меті надати клієнтам в лізинг 180 тисяч водневих автомобілів до 2032 року.

Riversimple була заснована в 2007 році і розробила свій перший водневий автомобіль більше 10 років тому. Однак компанії не вдавалося вийти на масовий ринок через обмежене виробництво - максимальний обсяг поставок обмежувався 5 тисячами моделей Rasa в рік.

Siemens UK дозволить Riversimple збільшити швидкість виготовлення автомобілів в три рази і створити 220 нових робочих місць.

Пізніше Siemens допоможе Riversimple сформувати надійні ланцюжки поставок водню і поступово ще наростити виробничі лінії. Британський стартап буде як розширювати існуючі підприємства, так і будувати нові.

Крім цього, компанія планує розробити ще один легковий автомобіль і невеликий мінівен - обидві моделі будуть поставлятися з водневим двигуном і побудовані на тій же платформі, що і Rasa.
"Siemens розділяє нашу пристрасть до сталого розвитку, водню і економіці замкнутого циклу, і має великий досвід у сфері технологічного програмного забезпечення і моделювання заводів, а також фінансування технологічного сектора", - заявив керуючий директор Riversimple Хьюго Спауерс.
Одночасно з анонсом угоди з Siemens, Riversimple також оголосила про нову мету - залучити $200 млн протягом трьох років. Ці гроші також підуть на будівництво нових підприємств і фінансування розробок компанії.

Нагадаємо, в листопаді 2014 японська автомобільна компанія Toyota випустила перший серійний автомобіль на водні. Новий седан отримав назву Mirai, що в перекладі з японської означає "майбутнє".

За шість років до цього перший воднемобіль в модельному ряді Mercedes-Benz випустив німецький концерн Daimler AG.

Джерело