Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Fuel&Charge – це виставка заправної і електрозарядної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту.
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

WOG презентував кавовий апарат нового покоління FRANKE BS1200

news
Мережа АЗК WOG представила інтерактивний кавовий апарат FRANKE SB1200, інвестувавши в обладнання нового покоління 30 тисяч євро. Завдяки сучасному апарату, WOG також ввів нові позиції в меню напоїв.
Обладнання встановлене на АЗК WOG в Києві на Наддніпрянському шосе, 8.
WOG презентував кавовий апарат нового покоління FRANKE BS1200
Серед новинок, які готуються на новому апараті - 4 види кави Cold Brew: Cold Brew, Cold Brew Infused, Cold Brew капучино, Cold Brew макиато. А також представлено два види японського зеленого подрібненого чаю - Матчу класичну і Матчу Латте. До складу Матчі входять сильні антиоксиданти, флавоноїди, амінокислоти і фітонутрієнти, які сприяють нейтралізації дії канцерогенів, допомагають уповільнити процеси старіння і сприяють омолодженню клітин.

Ще одна новинка від WOG - це кавові біо-зерна. Так, на новому апараті напої можна приготувати як на основі класичних кавових зерен, які представлені по всій мережі, так і з використанням органічної кави Cafе Verde від однієї з найкращих сімейних кавових компаній Німеччини - J.J.Darboven. Cafe Verde може задовольнити попит на органічні продукти, так як зерна вирощуються і обсмажуються без використання штучних добрив, хімікатів, барвників, смакових добавок, а також упаковуються екологічно чистим методом.

Підтримуючи філософію дбайливого ставлення до природи, WOG пропонує клієнтам наливати холодні напої в прозорі еко-стаканчики від ТМ Vegware, виготовлені з кукурудзяного крохмалю. Такі склянки при компостуванні за 8-12 тижнів стають добривом для рослин - компостом.

Коштовності та FRANKE SB1200 - це сучасний високопродуктивний і компактний апарат з можливістю приготування широкого асортименту напоїв з різними температурними режимами. Обладнання розраховане на роботу з цілими кавовими зернами, меленою кавою, порошком, придатним для автоматичного приготування напоїв, свіжим молоком і молочними напоями, сиропами і готовими напоями.

«Принцип роботи WOG - це всебічна турбота про клієнтів, надання високоякісного сервісу в усіх напрямках. Завдяки новому обладнанню, споживач отримає ще більш якісний і швидкий сервіс, зможе насолоджуватися улюбленими напоями та познайомитися з новими смаками. Також хочу закликати клієнтів приєднуватися до еко-френдлі руху і вибирати наші еко-стаканчики або наливати напої в свої чашки», - коментує директор дирекції громадського харчування WOG Максим П'ятаков.

Джерело