Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Fuel&Charge – це виставка заправної і електрозарядної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту.
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

EcoDrive


EcoDrive - український журнал про екоінновації, електротранспорт та інші види екологічно чистого транспорту, інфраструктуру для електричних транспортних засобів, відновлювані джерела енергії, фінанси, сучасні гаджети і новинки в області eco-friendly технологій.
EcoDrive - це якісний контент і високий стандарт професійної журналістики. Журнал EcoDrive надає своїм читачам концентровану інформацію про інновації, про технології, про рішення - про все, що екологічно і рухає світ вперед (нова енергетика, новий транспорт, нові фінанси, нові професії, нові технології, нові матеріали, нова медицина, електротранспорт); ділиться досвідом, подає ідеї, допомагає споживачеві зорієнтуватися на ринку; розповідає про нові можливості, аналізує тенденції і прогнозує вектори розвитку.

Компанія EcoDrive всебічно підтримує і виступає ініціатором заходів, спрямованих на популяризацію екологічно чистого транспорту, розвитку інфраструктури та енергозберігаючих технологій.

EcoDrive є організатором найбільших галузевих заходів. Виставки EcoDrive - ключові події в області електротранспорту України, гібридних автомобілів, інфраструктурних рішень і екоінновацій; діловий майданчик для обговорення ініціатив з розвитку та інвестування в «зелений» транспорт, обміну досвідом і технологіями, укладення ділових контрактів. Заходи, що об'єднує шанувальників електротранспорту та екотехнологій, а також людей небайдужих до свого способу життя.
 
КОНТАКТИ:

З усіх питань співробітництва з EcoDrive зв'яжіться зручним для вас способом:
тел .: +38 (098) 197-34-31
e-mail: ecodrivemagazine@gmail.com
https://www.facebook.com/EcoDriveUA/
http://ecodrive.ua/
 
Євгенія Жукова
директор EcoDrive
e-mail: yevgenia.zhukova@gmail.com
 
Головний редактор
Олексій Погорєлов
e-mail: oleksii.p@gmail.com