Виставка заправної, зарядної, автомийної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту
Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Про виставку

Fuel&Charge – виставка заправної, зарядної та автомийної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту.

На виставці будуть представлені обладнання і рішення для широкого спектру об’єктів дорожнього сервісу:
  • автозаправних станцій
  • зарядних станцій для електротранспорту 
  • магазинів і кафе при АЗС
  • автомийок
  • стоянок і паркінгів

Завдяки сусідству з виставкою AutoTechService, яка об’єднує ринок автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів, та виставкою автотранспорту для бізнесу ComAutoTrans, відвідувачі зможуть знайти рішення будь-якої бізнес-задачі, пов’язаної з автотранспортом: від замовлення нового комерційного автомобіля до придбання тунельної автомийки, від покупки нестандартних автозапчастин до відкриття кафе при АЗС.

Задача виставки – сприяти:
  • модернізації інфраструктури, підвищенню рівня сервісу і безпеки персоналу, водіїв і пасажирів;
  • зростанню асортименту послуг, які надають об’єкти дорожнього сервісу;
  • інтеграції заправної і зарядної інфраструктури;
  • презентації успішних кейсів і бізнес-моделей, прямому діалогу постачальників обладнання та послуг діючим бізнесам і потенційним інвесторам.
 
Передумови та причини створення виставки
За даними Державної служби статистики України в січні 2020 р. оптову і роздрібну торгівлю нафтопродуктами та газом здійснювало 7064 АЗС (для порівняння, в березні 2019 – 6613). Найбільші мережі – АЗС групи «Приват» (Авіас, ANP та інші), які налічують понад 1600 станцій, WOG та OKKO, у яких по 400+ АЗС. Паралельно із заправним ринком активно зростає ринок зарядної інфраструктури. На кінець 2019 р. року кількість зарядних станцій стандартної і високої потужності склала 2719 (на кінець 2018 їх було 1773). Як і на заправному ринку, найбільша мережа демонструє суттєвий відрив від суперників за кількістю об’єктів: AutoEnterprise – 1113 станцій, IONITY – 387, ElectroUA – 380.

Паралельно зі зростанням кількості об’єктів дорожнього сервісу, змінюється їхня бізнес-модель і структура доходів. Так частка непаливного рітейлу в доходах АЗС постійно зростає: зараз за оцінками експертів вона складає приблизно 25%. Додаткові сервіси, такі як автомийки і шиномонтажі, також тяжіють до заправно-зарядної інфраструктури через високий трафік платоспроможних клієнтів.

Виставка Fuel&Charge покликана стати бізнес-платформою, яка об’єднає постачальників і гравців ринку дорожнього сервісу з метою забезпечення ефективної взаємодії і стабільного зростання.